Terenowe biuro Radia MARYJA przy parafii św. Antoniego rozpoczęło swoją działalność w 1994 roku. Od początku swojego istnienia Biuiro pełni podwójną rolę: jest terenowym reprezentatem Radia MARYJA w Toruniu i Zduńskowolskiej Rodziny Radia MARYJA, która obecnie liczy kilkudziesięciu członków. 

 
 

Biuro w swojej pracy kieruje się zasadą utrwalaną przez dyrektora Radia MARYJA a wyrażoną słowami – służyć Panu Bogu, Ojczyźnie i ludziom w duchu miłości, jedności i odpowiedzialności. Realizujemy to hasło szerząc kult Najświętszej Maryji Panny, przekazując informację o Radiu MARYJA, organizując nabożeństwa i pielgrzymki, podejmując akcje w obronie wiary i moralności.

 
 

Aby poszerzyć przestrzeń dobra w naszej parafii i wprowadzić w życie pewne założenia, że w książce szukamy Boga –  w modlitwie go odnajdujemy, Biuro nasze postanowiło się włączyć w dzieło Nowej Ewangelizacji, podejmując się prowadzenia kiosku parafialnego.

 
 

Wierzymy mocno, że Radiem opiekuje się Matka Boża – jest to znak na obecne czasy i wierzymy, że przez moglitwę Pan Bóg daje ogromne dobra. Dlatego też naszą działaność staramy się podbudowywać już 15 rok nieustanną modlitwą Eucharystyczną i Różańcową.

 

Podsumowując skrótowo podany opis naszej działaności możemy stwierdzić, że zawsze staraliśmy się czynić dobro na niwie ewangelizacyjnej i społecznej. Pracę naszego Biura wykonujemy bezinteresownie w myśl słów Chrystusa „darmo otrzymaliście, darmo dawajcie (Mt. 10. 8.) ” a wspaniałą dla nas nagrodą są słowa wielkiego folozofa KUL Księdza Profersora Mieczysława Krąpca „Radio MARYJA ostatnim szańcem polskości i katolicyzmu w naszym kraju”.

 

 

 

                                           

 
 

                                              

Dzisiaj jest

środa,
01 kwietnia 2020

(92. dzień roku)

Wakacje z Trampoliną

Święta

Środa, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, II
Dzień Powszedni

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4918495