II NIEDZIELA ADWENTU

10 Grudnia 2017

1.     Trwa Adwent. Msza św. roratnia jest sprawowana o g. 6.30. Codziennie  Adwentowy Gość. A po Mszy św. tradycyjnie adwentowe śniadanie dla dzieci i młodzieży w refektarzu Domu Misyjnego.

2.     W tym tygodniu w środę (13 XII) przypada Dzień Fatimski, który rozpocznie się  różańcem o g. 17.30.

3.     W najbliższą sobotę (16 XII) - Klub Młodzieżowy Trampolina organizuje w Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dąbrowskiego turniej koszykówki dla młodzieży gimnazjalnej i ze szkół średnich. Chętnych do uczestnictwa prosimy o zgłaszanie się u ks. Piotra.

4.     Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi o. Roman WITT, paulin z Jasnej Góry. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11.00  spotkanie formacyjne dla dzieci klas III i rodziców połączone z poświęceniem medalików i  łańcuszków.

5.     Wyjazd dwoma autokarami dzieci i młodzieży na inscenizację plenerową pt. "Droga do Betlejem"  odbędzie się w najbliższą niedzielę (17 XII) o g. 15.30. Wyjazd organizuje parafia i Klub Dziecięcy Trampolina.

6.     Sakramentu chrztu św. będziemy udzielać w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia na Mszy św. o g. 12.30, natomiast w drugim dniu świąt na sumie świętować będziemy Jubileusze Małżeńskie. Czcigodnych Jubilatów prosimy zgłaszać na furcie klasztornej.

7.     Za wszystkie ofiary, a szczególnie składane w kopertach i wpłacane na konto parafii, składamy serdeczne Bóg Zapłać. W kiosku parafialnym są poświęcone opłatki, świece Caritas i kalendarze na Nowy Rok. Dzieci z EREM-u rozprowadzają babeczki świąteczne.  

8.     W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Maria CIEŚLAK, Eugeniusz GRZANKA, Józefa WAWRZYNIAK i Teresa JAWOR. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
13 grudnia 2017

(347. dzień roku)

Ministranci

Święta

Środa, II Tydzień Adwentu Rok B, II Wspomnienie św

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3583266