OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 października 2019 r 

1.W dzisiejsza niedzielę przypada XIX Dzień Papieski po Mszach św. w całej Polsce jak co roku są zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.Przyjmujemy już na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz na furcie.

3.Uczniowie klas 8 szkoły podstawowej dziś na Mszy św. o godz. 18.00 złożą deklaracje wyrażające chęć przyjęcia sakramentu bierzmowania. Polecamy ich Waszej modlitwie.

4.Dziś zapraszamy na godz. 17.00 wszystkich parafian oraz wszystkie grupy parafialne, w szczególności Ministrantów i Bielanki na Procesję Fatimską ulicami naszej parafii, która przejdzie ulicami: Klasztorną, Graniczną, Sikorskiego i Łaską w kierunku kościoła. Prosimy o zabranie ze sobą świecy.

5.W tym tygodniu swoje imieniny obchodzić będą s. Maria Teresa przełożona wspólnoty sióstr Oronistek i s. Maria Łukasza pamiętajmy o Nich w swoich modlitwach.

6.W przyszła niedzielę taca przeznaczona jest na misje 

7.Również w przyszła niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do 1 komunii św. po Mszy o godz.11.00    

8.Ministranci kontynuują sprzedaż zniczy, które możemy nabyć przy wyjściu z kościoła. Dochód, jak co roku, przeznaczony jest na wyjazd i udział ministrantów w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Wołominie.

9.Wspólnota dzieci King’s Kids przy naszej parafii dziękuje z całego serca za wsparcie finansowe na wyjazd liderów na konferencje europejską do Niemiec. Zebraliśmy 5600 zł. Młodzi zapewniają o swojej wdzięczności i modlitwie.

10.W niedzielę 27 października nasza Parafia i Wspólnota Siloe będzie gościła Marię Vadię – świecką ewangelizatorkę ze Stanów Zjednoczonych. Maria Vadia poprowadzi modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. W programie: nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15, Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00  po niej uwielbienie i wspólna modlitwa. Szczegóły tego spotkania znajdziemy na ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła przez młodzież ze wspólnoty SILOE. 

11.Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia oraz obfitości łask Bożych na każdy dzień. Za wszelkie ofiary i każdy gest Waszej życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. 

12.W tym tygodniu odeszli do Pana + Piotr Sowiński  + Krystyna Syski … Pomódlmy się za niego / nich  i naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

Dzisiaj jest

środa,
16 października 2019

(289. dzień roku)

Wakacje z Trampoliną

Święta

Środa, XXVIII Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4636046