OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V  Niedziela Zwykła

10 lutego 2019 r.

 

1.Jutro w Kościele przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Msza św. z namaszczeniem chorych w kaplicy Trójcy św. o godz. 15.00. rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego, po niej Msza św. i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, prosimy najbliższych o pomoc w dotarciu osobom chorym na tę Mszę św.   

2.Od wczoraj w naszym Centrum Rekolekcyjnym Siostry Orionistki przeżywają doroczne Rekolekcje Zakonne. Pamiętajmy o Siostrach w naszych modlitwach i prośmy Pana w ich intencjach. 

3.We wtorek męska grupa różańcowa zaprasza chętnych mężczyzn na wspólny różaniec w instancji Ojczyzny i kapłanów do kaplicy Trójcy św. na godz. 17.30.

4.Natomiast w środę 13 lutego zapraszamy wszystkich na różaniec fatimski na godz. 17.30.

5.Dzieci rozpoczynają ferie, modlimy się o dobry wypoczynek dla dzieci i młodzieży biorących udział w Feriach z „Trampoliną” w mieście. Zebraliśmy na Ferie w mieści 6090 zł bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary. 

6.Tak jak w roku ubiegłym, zachęcamy, aby wesprzeć projekty naszej parafii, zachęcamy do odpisu 1% na rzecz Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobry. Od 19 lutego będzie można skorzystać z pomocy w wypełnieniu formularza w naszym Domu Misyjnym.

7.Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej, tygodnika Idziemy oraz miesięcznika Egzorcysta, które rzucają światło wiary na bieżące problemy.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia oraz obfitości łask Bożych na każdy dzień. Za wszelkie ofiary i każdy gest Waszej życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. 

9.W tym tygodniu odeszli do Pana + Stefania Wolna i + Krystyna Borkiewicz… Pomódlmy się za nie i naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

Dzisiaj jest

sobota,
16 lutego 2019

(47. dzień roku)

Wigilia w Trampolinie

Święta

Sobota, V Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
4297874