XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 październik 2017

1.     Rozpoczynamy Tydzień modlitwy w intencji misji. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, w całości będą przeznaczone na dzieło misyjne w Kościele.

2.     W sobotę przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3.     Amatorski Teatr „Cultus” zaprasza w przyszłą niedzielę 29 października o g. 19.00, do kościoła św. Maksymiliana, na przedstawienie pt.: „Fatima – tragedia czy nadzieja”.

4.    Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7.30, 9.30 i 18.00. Na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Bema Msza św. będzie o g. 11.00 i 17.00.  O g. 15.30 – Różaniec z wypominkami jednorazowymi, natomiast na Cmentarzu przy ul. Łaskiej Msze św. będą  o g. 10.00 i 12.00.

5.     Zapraszamy do naszego Centrum Rekolekcyjnego na Rekolekcje w dniach od 27-29 października na temat: „Pierwsze Przykazanie Boże w życiu chrześcijańskim”. Rekolekcje poprowadzi egzorcysta z diecezji gliwickiej ks. Janusz  Czenczek.

6.   Za wszystkie ofiary, a szczególnie składane w kopertach na tacę i wpłacane na konto parafii, na zaplanowane prace składamy serdeczne Bóg Zapłać. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne.  Ministranci rozprowadzają znicze. Dochód, jak co roku, przeznaczony jest na wyjazd i udział ministrantów w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Wołominie. Znicze możemy nabyć przy wyjściu z kościoła. Jest też nowy numer tygodnika Idziemy i miesięcznika Egzorcysta.

7.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Stefania STROJEK i Teodora SZYMCZAK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

niedziela,
22 października 2017

(295. dzień roku)

Różaniec do Granic

Święta

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dwudziesta dzi

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3517929