III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 Kwietnia 2018

1.   Dziś po południu o g. 16.00 spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca. Natomiast o g. 16.45 wyjeżdżamy do Teatru Muzycznego w Łodzi na operetkę „Wesoła Wdówka”.

2.     Odbiór alb komunijnych w sobotę (21 IV) w salce na I piętrze w Domu Misyjnym w godz. od 9.00-10.00 – chłopcy; od 10.00-11.00 – dziewczynki.

3.     W przyszłą niedzielę (22 IV) o g. 18.00 odbędzie się w kaplicy Trójcy Świętej Msza św. i spotkanie informacyjne dla tegorocznych kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum. Obecność obowiązkowa.  Zapraszamy również na to spotkanie dorosłych, którzy z jakiejś przyczyny nie przyjęli jeszcze sakramentu Bierzmowania,  Również w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będziemy gościć Ks. Proboszcza z parafii św. Pawła, który będzie zbierał ofiary na budująca się świątynię.

4.   Czuwanie Nocne Rodziny Oriońskiej na Jasnej Górze odbędzie się z czwartku na piątek tj. 10/11 maja. Wyjazd autokarem spod kościoła o g. 18.00. Koszt od osoby wynosi 20 zł. Młodzież 10 zł. Zapisy na furcie klasztornej.

5.     W dniach 11-13 maja w Ośrodku św. Maksymiliana na ul. Kościelnej 20 odbędą się rekolekcje w duchu uzdrowienia, uwolnienia i przebaczenia prowadzone przez o. Józefa Witko. Zapisy na rekolekcje w kancelarii parafialnej Parafii Wniebowzięcia NMP od poniedziałku.

6.    Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: tygodnik Idziemy i miesięcznik Egzorcysta.

7.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Jerzy KUBIAK i Mirosław PELC. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

sobota,
21 kwietnia 2018

(111. dzień roku)

Wielkanoc

Święta

Sobota, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3836301