I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 Luty 2018

 

1.     Po południu o g. 16.00 – spotkanie dla Czcicieli Żywego Różańca.

2.    W czasie Wielkiego Postu Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek dla dzieci o g. 16.45, a dla dorosłych i młodzieży o g. 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę o g. 17.15. Taca zbierana podczas Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3.     Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie będzie sprawowana przez o. Józefa WITKO w poniedziałek (19 II). Przed Mszą św. odmówimy różaniec o g. 17.15, który poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

4.   Rozpoczyna się przygotowanie śpiewów na Triduum Paschalne. Spotkania będą w środę w salce w Domu Misyjnym o g. 19.00. Serdecznie zapraszamy tylko osoby z dobrym głosem i znajomością nut do włączenia się w śpiew.

5.   W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Św. będziemy gościć naszego współbrata Ks. Mateusza Antoniaka, który na co dzień pracuje na misjach w Indiach.

6.   Niezmiernie miło nam poinformować iż ks. Piotr Jasek został zwycięzcą I etapu plebiscytu Człowiek Roku 2017 w powiecie Zduńskowolskim w dziedzinie "Działalność społeczna i charytatywna" Dziękujemy za każdy oddany głos, który przyczynił się do tego zwycięstwa. Ale to jeszcze nie koniec, ponieważ już od 16 lutego rozpoczął się etap wojewódzki, w którym znajdują się zwycięzcy z wszystkich powiatów, dlatego już teraz prosimy o głos dla ks. Piotra Jaska, a tym samym dla TRAMPOLINY.

7.     Tak jak w roku biegłym, tak również i w tym, aby wesprzeć projekty naszej parafii, zachęcamy do odpisu 1% na rzecz Fundacji Księdza Orione. W wypełnianiu formularza służymy pomocą we wtorek, środę i czwartek od g. 9.00-12.00 i od 15.00-17.00. Punkt czynny jest w Domu Misyjnym na I piętrze.

8.     Za wszystkie ofiary i każdy gest życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

9.     W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Henryk JAGIELSKI i Henryka MAC. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
21 lutego 2018

(52. dzień roku)

Ofiarowanie Pańskie

Święta

Środa, I Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnej Eucharystii?

Tak

Nie

Nieregularnie


Licznik

Liczba wyświetleń:
3694237